Müügitingimused

Veotingimused / veoleping

1. Reguleerimisala

Kui pole spetsiaalselt kokku lepitud teisiti, kehtivad käesolevad tingimused kõigi Westauto.ee (Westauto OÜ) transpordiülesannete puhul, välja arvatud selliste vedude puhul, mis ei kuulu autoveolepingute seaduse alla või on muul viisil kirjalikult kokku lepitud või millel on oma erieeskirjad.

2. Veoleping ja maksmine

Veoleping kliendi ja Westauto.ee vahel tekib siis, kui klient tellib ja maksab veo eest Westauto.ee-le või toob saadetise Westauto.ee -le edasiseks kohaletoimetamiseks. Transport makstakse ette. Arve esitatakse eurodes. Westauto kasutab makseteenusena Paysera LT, UAB-e. ja Kevin EU. UAB-e ning Stripe maksekeskonna teenused. Westauto.ee on isikuandmete töötleja. Westauto.ee edastab maksete tegemiseks vajalikud isikuandmed otse volitatud makse vahendajale Paysera LT, UAB, Kevin EU. UAB või Stripe. Tasuda saab järgmiste makseviisidega: Nordea, Osuuspankki, Sampo, Tapiola, Aktia, Nooa, kohalikud ühistupangad, hoiupangad, Handelsbanken, S-pank ja Ålandi pank. Maksta saab ka kaardiga.

3. Transpordi tellimine

Westauto veab grupisaadetisi Eestist kogu Soome. Transpordi tellimisel peab klient edastama saadetise kohta teabe. Tellija vastutab tellimusega seoses esitatud teabe õigsuse eest ning on kohustatud hüvitama ebaõigest teabest Westauto.ee põhjustatud kulud ja kahjud. Klient vastutab ka hilinenud tühistamisest tingitud kulude eest.

4. Kaupade lahkumine ja laadimine

Westauto.ee tuleb kaubale järele Eestis kliendi poolt antud pealevõtmisaadressilt pärast kliendi poolt märgitud müüjalt kinnituse saamist, et tellimus on järeletulemiseks valmis.

5. Saatmise aeg ja kohaletoimetamise koht

Westauto.ee toimetab saadetised alltöövõtja tarneaadressile / lähimasse vastuvõtupunkti peamiselt 1-14 tööpäeva jooksul pärast tellimuse kättesaamist. Kohaletoimetamine toimub hoovis antud tarneaadressile või sinna, kuhu pääseb veoauto või kaubikuga. Westauto.ee on transpordiaega ületanud, kui lepingus sätestatud veoaega ei täideta. Westauto.ee hüvitab transpordiaja ületamisega tekitatud kahju maksimaalse transporditasu võrra vääramatu jõu reservatsioonidega (sealhulgas ametivõimude võetud meetmed). Vastuvõtmine toimub pärast teate kättesaamist, et kaup on pealekorjamiseks valmis ja pärast meie veokulude tasumist. Tooted toimetatakse kätte tööpäeviti kella 8-16 vahel. Väljaspool seda aega toimetamine tuleb eraldi kokku leppida. Üle 70 kilogrammi kaaluvad tellimused pakitakse nn 1/2 kaubaalustele või euroalustele.  Alla 70 kilogrammi kaaluvad tellimused pakitakse üksikpakenditesse ja kohaletoimetamine toimub hoovis antud kohaletoimetamise aadressile või sinna, kuhu pääseb veoauto või kaubikuga. Saatmiskulud arvutatakse tellimuse kogumassi ja sihtnumbri alusel. Kauba toovad kohale meie koostööpartnerid Euroopas ja Soomes, nagu DPD, Postnord, Matkahuolto, Posti, DB Schenker, HRX ja UPS.

6. Saatmistellimuse esitamine

Transporditellimuse saate meie juures esitada klienditeeninduse kaudu e-posti teel või otse transporditellimuse lingi kaudu, mille saite tellides veebipoest, kus olete transporditeenuseks valinud Westauto.ee transpordi. Tellimuse vormistamise kaudu saate teha tellimuse ja tasuda ka otse meie veebisaidilt. Kõige sagedamini esitatakse saatmistellimus meie süsteemi saadetud valmis saatetellimuse lingi kaudu. Kui esitate saatmistellimuse e-posti teel, vajame järgmist teavet:

Ettevõte ja aadress, kust tellimus järele võetakse

Kui palju pakke saadetis sisaldab

Saadetise kogumass

Transpordiliik või -ettevõte, mida soovite oma tellimuse jaoks kasutada

Teie tehtud ettevõtte antud tellimuse number

7. Tellimuse üleandmine kliendile ja vanuse kontrollimine

Seoses tellimuse kättetoimetamisega kontrollitakse saaja isikut ja täiskasvanuks saamist. Alla 20-aastastele tellimusi ei anta.

8. Võimalik maksukohustus ja vastutus aktsiisiga maksustatud toodete eest.

Kui kliendi tarnitud tooted kuuluvad aktsiisiga maksustamisele või muudele maksudele kliendi koduriigis / tarneriigis, kohustub klient vastutama kõigi eespool nimetatud maksude või muude maksetega koos intressidega.

9. Tagastamine ja transpordi käigus purunenud tooted

Kuna Westauto.ee tegutseb ainult kauba vedajana, peate tagastamises kokku leppima kaupmehega, kellelt olete tellimuse esitanud. Katkiste toodete hüvitise maksab Westauto.ee

Westauto.ee asendab transpordi käigus katki läinud tooted 14 päeva jooksul pärast kaebuse esitamist. Klient peab esitama kaebuse e-posti teel ja saatma katkiste toodete pildid ja hinnad / saatmisloendi.

10. Transpordi tellimuse esitamine meie veebisaidil.

1. Täitke tellimisvorm meie veebisaidil

2. Lugege veoleping läbi ja nõustuge sellega

3. Vajutage nuppu “Maksa siin” ja tasuge saadetise eest veebipanga kaudu või kaardiga.

11. Saatmiskorralduse tühistamine

Transpordi tellimuse saab tühistada kuni tellimuse kättesaamiseni. Saatmistellimus tühistatakse e-posti teel. info@westauto.ee Raha tagastatakse 7 päeva jooksul kliendi määratud kontole. Kui tellimus on kätte saadud  ei saa transporditellimust enam tühistada.

12. Toodete pakendamine.

Kuna toodete pakendamist teostab toodete müüja soovime, et tooted oleksid pankendatud korrektselt. Toodete müüja on kohustatud tooted pakendama nii, et tooted ei saaks kahjustada ega puruneks  transpordi käigus. See tähendab seda, et tooted peavad olema pakendatud vastupidavate kastide sisse, kastide sees tuleb kasutada pehmendust, kasutades näiteks mullikilet, pakkepaberit jt. Kui kaup on toodete müüja poolt ebakorrektselt pakendatud  lisandub uuesti pakendamise eest 15€ (hind sisaldab käibemaksu).

13. Kaupade lahkumine ja laadimine

Kui toodete müüja hilineb toodete pakendamisega kokkulepitud ajaks ning Westauto OÜ peab teostama uue sõidu toodete müüja juurde, lisandub kordussõidu eest tasu Tallina piires 15€ ( hind sisaldab käibemaksu).